Strony internetowe

webdesign & multimedia
Strony internetowe + CMS

Strony internetowe + CMS

UI - aplikacje

UI - aplikacje

Banery flash

Banery flash

 

webdesign

Strony domowe
wizytówki www
strony reklamowe i eventów
serwisy firmowe
na urządzenia mobilne
CMS

biznes w sieci

sklepy
newslettery
szablony maili
skórki facebook
oraz tweeter

reklama u innych

statyczne
animowane
flash
prezentacje wideo

nie trać czasu

aktualizacje treści
tłumaczenia
aktualizacje systemów
backup i wsparcie techniczne
administrowanie hostingiem
fotografia i prezentacje 360°

 • Projektujemy i wykonujemy strony internetowe – od prostych wizytówek firm w internecie i stron domowych po rozbudowane serwisy z wykorzystaniem autorskich systemów zarządzania treścią – CMS – oraz sklepy.
 • Tworzymy w oparciu o najnowsze standardy: html 5 oraz CSS3 i dostosowujemy do wyświetlania na tabletach i smartfonach.
 • Oferujemy utrzymanie  stron i wsparcie techniczne, jak i aktualizacje serwisów.
 • Nowością jest możliwość przygotowania tzw. mobilnych stron, które są atrakcyjną wizytówką firmy zoptymalizowaną na smartfony.
 • Poza stronami przygotowujemy inne formy reklamy i prezentacji multimedialnych: mailingi, newslettery, banery statyczne i animowane, animowane prezentacje produktów.
 • Dzięki współpracy z programistami możemy przygotować aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne (tablety, android, iphone)

Jak przebiega przygotowanie strony www?

(klikaj, aby rozwijać opisy)

1. Wstęp

aby strona zaistniała w internecie potrzebujemy domenę oraz miejsce na serwerze (hosting). Domenę klient rejestruje zawsze na siebie, a coroczne stawki są niezmienne i nie zależą od pośrednika rejestrującego domenę (co najwyżej na pierwszy rok może być upust np. przy jednoczesnym wykupie abonamentu na hosting).

2. Struktura

Przed graficznym zaprojektowaniem strony potrzebne są informacje o jej przeznaczeniu, funkcjonalności i treść. To klient w pełni odpowiada za treść, my natomiast możemy zaproponować redakcję tekstów lub tłumaczenia (angielski, francuski, rosyjski)

3. Projekt

Projekt graficzny strony przygotowujemy w oparciu o sugestie klienta. Jest on przygotowywany od zera, w oparciu o księgę marki (brandbook), kolorystykę firmową, lub po prostu sugestie klienta.

4. Przygotowanie kodu

Aby projekt mógł być wyświetlany w przeglądarkach, potrzebne jest jego „pocięcie” i przygotowanie kodu. Obecnie wszystkie strony tworzymy w oparciu o najnowsze technologie: html5 i CSS3. Wszystkie strony są także responsywne – zmieniają układ w zależności od tego, czy są oglądane na monitorach, tabletach czy smartfonach. Drugim etapem jest przygotowanie tak zwanych „tematów” dla np. wordpressa, joomla! lub też przygotowanie kodu w php.

5. Publikacja treści

Przygotowane pliki umieszczamy na docelowym serwerze. Wlewamy docelowy tekst, zdjęcia, budujemy podstrony oraz wszystkie pozostałe przewidziane elementy. W wypadku stron z CMS – systemem zarządzania treścią – konfigurujemy wszystkie parametry w panelu.

6. Walidacja i SEO

Zamawiając u nas stronę, zyskuje się pewność, że kod zostanie dokładnie sprawdzony i uproszczony oraz zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek.

 

zachęcamy do powierzenia nam aktualizacji stron i serwisu w cyklach kwartalnych.
Daje to pewność poprawnego działania, szybkiej reakcji na awarie i cyklicznych backupów

 Animacje

Projektowanie na potrzeby multimediów obejmuje także prezentacje PowerPoint, animacje w technologii Flash, jak i animacje wideo. W razie potrzeby możemy zapewnić współpracę dźwiękowca oraz przygotowanie materiału filmowego.

 

Jaki serwis przygotować?

Najczęściej firmie jest potrzebna dobra wizytówka. Strony nie zmienia się często, nie ma też wiele treści. Taka strona musi rzucać siew oczy, być przejrzysta, zawierać animacje i ciekawe rozwiązanie nawigacji. Nie ma też dużych wymagań odnośnie hostingu. Kodowane w htmp są też stron-wizytówki na smartfony oraz kreacje imprez i akcji (jednostronicowe paralax). Wszystkie witryny tworzymy przyjazne dla urządzeń mobilnych.

html5 + css3

 

WordPress
joomla

Duża liczba podstron i zawiła nawigacja wymagają języka php. Dodatkowo zmiany, jaki użytkownik może sam przeprowadzić, aż proszą się o CMS. System zarządzania treścią pozwala na zmiany bez ingerencji w podstawowy koda strony. CMS to także dobry wybór na portfolia. Ze względu na bardzo dobrą i dostępną dokumentację polecanym rozwiązaniem będzie wordpres lub joomla, wymagające jedynie bazy mysql. Do tego systemu można zaprojektować dowolny motyw, tak, by nasz strona byłą niepowtarzalna. Mimo iż to są CMS-y bezpłatne, warto zlecić jego konfigurację i zabezpieczenia doświadczonym informatykom. W wypadku bardzo rozbudowanych serwisów można przygotować autorski CMS lub zaproponować innych z wielu dostępnych oprogramowań

 

Serwis to nie tylko wizytówka firmy, ale często pośrednik w sprzedaży towarów czy usług. Dużo produktów i minimalne oczekiwania od szaty graficznej mogą być podstawą wyboru gotowego sklepu: clickshop, presto, sote. Natomiast większą niezależność daje stworzenie własnego sklepu i zaprojektowanie go od początku. Dobrym wyborem jest wówczas Magento lub WooCommerce, które mogą też przybrać w pełni indywidualny wygląd, ograniczony jedynie wyobraźnią. Jednak nawet wybór gotowego rozwiązania wymaga od użytkownika: konfiguracji sklepu, wprowadzenia (a często przygotowania od zera) bazy produktów, logo,  banerów i pomocy w uruchomieniu

Magento
WooCommerce

 

Jakie mogą być strony oparte o WordPress?

 • Szukasz pomysłu na stronę www?

  themeforest-light-backgroundPoszukaj inspiracji na stocku. My też zamieszczamy tam swoje prace. Każdy może je kupić. Pamiętaj, że treść w tych motywach jest tylko przykładowa (nie kupujesz zdjęć, pluginów itd.). Przypomina to zakup projektu architektonicznego domu – jak go wykończy i kto go przygotuje sam musisz o to zadbać.

 • Szukasz pomysłu na stronę www?

  Poszukaj inspiracji na stocku. My też zamieszczamy tam swoje prace. Każdy może je kupić. Pamiętaj, że treść w tych motywach jest tylko przykładowa (nie kupujesz zdjęć, pluginów itd.). Przypomina to zakup projektu architektonicznego domu – jak go wykończy i kto go przygotuje sam musisz o to zadbać.

  zobacz motywy do WordPressa

Cennik konfiguracji strony WP
instalacja Wordpressa, wybranego motywu, załadowanie logo, demo treści (o ile dostępne z motywem)  200 zł 
SEO  instalacja i konfiguracja wtyczek optymalizujących pozycjonowanie, mapa strony, powiązanie z Google Analytics  80 
ochrona instalacja wtyczek i zaawansowana konfiguracja uniemożliwiająca 99% typowych ataków   150
optymalizacja instalacja wtyczek przyspieszających ładowanie treści, optymalizacja obrazków*  80/300*
treść wprowadzenie treści na podstrony**  200
tłumaczenie na angielski/ francuski lub rosyjski***  80/120
** treści przekazanej przez zamawiającego. Redakcja, korekta, wykup lub przygotowanie zdjęć i ikonografik jest możliwa ale liczona indywidualnie.
*** standardowa strona tłumaczenie nieuwierzytelnionego (nie przysięgłego), 1500 znaków ze spacjami

Możesz sam zacząć

Znajdź i wykup domenę, a następnie wykup hosting